Náš projekt

Poštovné zdarma je globální online tržiště, které nabízí širokou škálu zboží jako je oblečení, nářadí, hračky, bytové dekorace, šperky a další.

Platforma začala jako základní systém Magento 1, ale během téměř 9 let jsme neustále dodávali nové funkce jako jsou interní nástroje business inteligence, automatický nástroj pro marketingovou reklamu, překladatelský systém podporující 12 jazyků a plně integrované zákaznické servisní a logistické schopnosti.

Tento projekt nebyl žádný malý podnik, protože jsme se museli vypořádat s výzvami správy více než jednoho milionu produktů a spolupráce se stovkami dodavatelů.

Navzdory těmto výzvám jsme byli schopni úspěšně automatizovat a zefektivnit mnoho procesů platformy, což umožnilo Poštovnému zdarma běžet hladce s minimem zaměstnanců. Se 46 obchody a 12 jazyky je to jediné kontaktní místo pro zákazníky po celém světě.

Sdílet:

Další reference

Shishapalace

Za prvé, bezpečnost. Naše partnerství se společností Shishapalace jsme zahájili migrací jejich platformy elektronického obchodování z Magento 1 na Magento

Číst dále