O nás

Vítejte v AITI Software

Adobe Solution Partner – Bronze.

Historie

Společnost byla založena v roce 2017 a specializuje se dlouhodobě především na vývoj a údržbu webových aplikací pro e-commerce na systéme Magento, OpenMage a Adobe Commerce, vývojáři v této společnosti s Magentem aktivně pracují od roku 2011.

Poslání

V roce 2023 jsme se stali bronzovým partnerem pro Adobe Commerce, což potvrzuje naše schopnosti poradit si s každým Magento 2 systémem. Neodmítáme ani klienty s OpenMage, pracujeme s technologiemi React, PHP, JS, jQuery, RabbitMQ, Docker a mnoha dalšími.

Co děláme

01.

Tým sehraných certifikovaných vývojářů Magento společnosti má hluboké znalosti o platformě Magento (Adobe Commerce) a využívá osvědčených postupů i nejnovější technologie k poskytování vysoce kvalitních řešení.

02.

K řízení projektů využíváme standardně nástrojů od Atlassianu, tj. např. JIRA a Confluence a standardně vyvíjíme za užití agilních a scrum metodik.

03.

Jsme flexibilní, kromě vývoje softwaru zajišťujeme konzultace, poradenství, outsourcing IT a související služby. Jsme důvěryhodný Magento partner, pro vývoj softwaru pro malé i velké podniky v České republice i mimo ni.

Proč si vybrat nás?

  • Více než 11 let zkušeností se správou, návrhem, vývojem a testováním e-shopů Magento.
  • Vysoce inovativní řešení.
  • Ad-hoc nebo dlouhodobá spolupráce.

V číslech

1 +
Commitů
1 +
Miliónů spokojených zákazníků spravovaných e-shopů
1 mld+
Roční obrat na e-shopech

Náš tým

Borci a borkyně, které se budou starat o tvůj projekt a jsou připraveni na každou novou výzvu.

Lukáš

Luboš

Robert

Abdel

Petr

Dominik

Chceš nastartovat svůj projekt s námi?

Ozvi se nám, řekni nám základní informace a určitě něco vymyslíme.